Atraktívne mestské bývanie blízko centra mesta

Výnimočná adresa, bývanie v tichej časti lokality Športová – to všetko v sebe spája projekt bytového domu Športová v Novom Meste nad Váhom. Tento koncept spĺňa štandardy moderného a finančne dostupného bývania pre každého.

Začiatok výstavby: 05/2019

Ukončenie výstavby: 12/2019

Odovzdanie bytov: 02/2020

O projekte Byty Športová

V bytovom dome na vás čaká celkom 37 príjemných bytov na piatich obytných podlažiach.

Na každom podlaží nájdete 1-izbové a 2-izbové štandardné byty s loggiou poskytujúce dokonalé mestské bývanie. Vďaka vhodnej orientácii budovy je v bytoch po celý deň dostatok slnka a svetla.

3-izbový byt je situovaný na prízemí. V bezprostrednom okolí budovy budú vybudované komunikácie, parkoviská, chodníky, parková zeleň, osvetlenie a rampou chránený vstup do areálu.

Vizualizácia bytového domu na ulici Športovej, Nové Mesto nad Váhom | BytySportova.sk
Vizualizácia kúpeľne a WC | BytySportova.sk

Vybavenie bytov

Všetky typy bytov budú v ponuke „štandard“  t.z., že budú vybavené interiérovými dverami s obložkovými zárubňami a podlahovými krytinami. Vo WC a v kúpeľniach budú realizované obklady, dlažby a tiež nainštalované zariaďovacie predmety (sanita, batérie…).

Dopravná dostupnosť a občianska vybavenosť lokality Športová zodpovedá  štandardu súčasnej doby. Poloha objektu umožňuje rýchlu dopravu do centra mesta,  nákupných centier a aj na diaľnicu D1.

Výborná lokalita

V blízkosti domu sa nachádza centrum mesta, pošta, banky, základné školy, materské školy, školské  ihrisko, poliklinika a lesopark Kamenná, ktorý počas celého roka ponúka rodinám široké športové a rekreačné využitie.

Bytový dom je vybavený dvoma schodiskami, vstup do domu umožňujú dva samostatné vchody. Objekt je vybavený osobným výťahom.

Mestský park blízko bytového domu Byty Športová | bytysportova.sk

Parkovanie? Vyriešené!

Obyvatelia bytového domu majú k dispozícii 42 parkovacích miest na chránenom parkovisku hneď vedľa budovy. Parkovisko bude vybavené rampou na diaľkové ovládanie, ktorá zamedzí vstup cudzím automobilom. Parkovacie miesta sú priradené k jednotlivým bytom a cena za parkovacie miesto je započítaná do ceny bytu.