Výborné miesto na bývanie v Novom Meste nad Váhom

Športová ulica patrí k atraktívnym lokalitám v meste. Bytový dom má preto ideálnu polohu, len pár minút od centra mesta. Ak potrebujete navštíviť obchody, reštaurácie, úrady alebo detské ihrisko, všade to máte len pár minút.

Je skvelé, keď bývate blízko centra mesta

Náš bytový dom na Športovej ulici je vzdialený len pár minút pešo od centra mesta. Všetky dôležité obchody, banky a úrady máte na dosah.

Túto lokalitu oceníte aj v prípade, že jazdíte autom. Jednoducho sa dostanete na ulicu Jana Kollára a o chvíľu už ste na diaľnici D1 smer Bratislava alebo Žilina..

Ako sa dostať z bytového domu Športová na diaľnicu D1 | BytySportova.sk
Okolie bytového domu Byty Športová | bytysportova.sk

Ideálne miesto pre šport aj oddych

Len pár desiatok metrov od vášho bytu máte k dispozícii miesta pre voľnočasové a športové aktivity. Futbalový štadión s atletickou dráhou, tenisové ihriská aj zimný štadión môžete využívať pre aktívny život vašej rodiny. Ak radi bicyklujete, v okamihu ste mimo mesta a môžete objavovať zákutia okolitých lesov.

Lesopark Kamenná je ďalšie príjemné miesto pre oddych, ktoré počas celého roka ponúka rodinám príjemné rekreačné využitie.

Občianska vybavenosť, obchody, úrady

V blízkosti bytového domu sa nachádza všetko, čo budete potrebovať pre spokojný a príjemný život vašej rodiny – základné školy, materské školy a školské ihrisko. Neďaleko je pošta aj zdravotnícke zariadenia s poliklinikou.

Mestský park blízko bytového domu Byty Športová | bytysportova.sk